HORIZONTĀLE DOMOLETTI (100-140) BALTA 70
€12,59
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 70.5 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Komplekts | 1 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | HORIZONTĀLS REGULĒJAMS RĀMIS 10-14 CM BALTS HOR 70 CM. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502417070 |
- Rāmis ir izgatavots no 22 mm MDF plātnes.
- Rāmja platumu var regulēt diapazonā no 40 mm.
- Komplektā: viens horizontāls rāmis; starpposms;
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HORIZONTĀLE DOMOLETTI (100-140) BALTA 70