HORIZONTĀLE DOMOLETTI (140-180) BALTA 70
€14,34
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 70.5 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 14 - 18 cm |
| Komplekts | 1gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | HORIZONTĀLI REGULĒJAMA STAKTA 14-18 CM BALTA HOR 70 CM. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502417071 |
- Aplode izgatavota no 22 mm MDF plātnes
- Aplodas platumu var regulēt 40 mm diapazonā
- Komplektā: viena horizontāla aploda; starplikas
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HORIZONTĀLE DOMOLETTI (140-180) BALTA 70