HORIZONTĀLE DOMOLETTI (140-180)PEL.OZ 70
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 70.5 cm |
| Biezums | 2 cm |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 14 - 18 cm |
| Krāsas nosaukums | Pelēka ozola krās. |
| Komplekts | Horizontāli, 1 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502575562 |
Uzlabojiet savas dzīvojamās telpas durvju ailes ar Domoletti horizontālo durvju aplodu, kas izstrādāta, lai piedāvātu tīru un stilīgu apdari. Šis rāmis, elegantā pelēkā ozola apdarē, piešķir modernu izsmalcinātību jebkuram interjeram, padarot to par daudzpusīgu izvēli dažādiem dekora stiliem. Redzamā koksnes graudu tekstūra, kā parādīts produkta attēlos, piešķir dziļumu un raksturu tā izskatam.
Izgatavots no izturīga vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF), šis horizontālais durvju rāmis ir veidots uzticamai veiktspējai. Tā robustā konstrukcija nodrošina stabilitāti un ilgmūžību, nodrošinot pamata elementu jūsu iekšdurvīm. Pārdomātais dizains ietver regulējamu platumu no 14 līdz 18 cm, kas nodrošina elastīgu uzstādīšanu dažāda biezuma sienām. Ar 70,5 cm garumu un plānu 2 cm biezumu tas nodrošina precīzu un kārtīgu piegulumu.
Ideāli piemērots jaunbūvēm, renovācijas projektiem vai vienkārši esošo durvju aplodu atjaunināšanai, šis Domoletti produkts ir praktiska izvēle. Tas nevainojami integrējas dzīvojamās mājās, dzīvokļos vai pat vieglos komerciālos objektos, veicinot izsmalcinātu estētiku. Katrā iepakojumā ir viena horizontāla durvju aploda, gatava uzstādīšanai.
Galvenās iezīmes:
- Zīmols: Domoletti
- Produkta veids: Horizontālā durvju aplode
- Materiāls: Izturīgs MDF (vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes)
- Krāsa: Stilīgs pelēkais ozols ar redzamu koksnes graudu tekstūru
- Izmēri: Garums 70,5 cm, regulējams platums 14 - 18 cm, biezums 2 cm
- Garantija: 24 mēnešu ražotāja garantija
- Izcelsme: Ražots Polijā
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HORIZONTĀLE DOMOLETTI (140-180)PEL.OZ 70