Produkta informācija
| Ražotājs | AKS ZIELONKA |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Balta krās. |
| Garums | 4.7 cm |
| Augstums | 1.8 cm |
| Platums | 2 cm |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | 111401 |
| Leņķa tips | Iekšējais |
| Līmējams | Nē |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502339902 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: IEKŠĒJAIS STŪRIS NW 18/20