Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Turētāji |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | Control Magne |
| Garums | 60 mm |
| Svars | 0.38 kg |
| Materiāls | Tērauds |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Svītrkods | 501955474 |
Šis ir izturīgs un ilgmūžīgs uzgaļu turētājs, kas paredzēts lietošanai ar triecienurbjmašīnām un urbjmašīnām/skrūvgriežiem.
Tam ir izturīgs, triecienizturīgs sešstūra kāts.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: IMPACT CONTROL TURĒTĀJS 1/4IN L 60 MM