INST.GRĪD. KAN.KABEĻ. 2M 90X20MM T.BRŪNS
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa, Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 2 cm |
| Platums | 9 cm |
| Zīmols | Okko |
| Līmējams | Nē |
| Ar vāku | Jā |
| Papildus informācija | Tumši brūna krāsa. |
| Izcelsmes valsts | Turcija |
| Svītrkods | 502337035 |
Sakārtojiet un aizsargājiet savus kabeļus ar Okko Grīdas instalācijas kanālu. Šis praktiskais kabeļu vadības risinājums ir paredzēts, lai glīti novietotu un paslēptu dažādus vadus, uzturot jūsu telpu kārtīgu un drošu no paklupšanas riska.
Izgatavots no izturīgas PVC plastmasas, šis instalācijas kanāls ir veidots ilgstošai veiktspējai. Tā robustā konstrukcija padara to piemērotu vietām, kur kabeļiem jāiet pāri grīdai, nodrošinot drošu korpusu. Kanāls ir aprīkots ar ērtu vāku, nodrošinot, ka jūsu kabeļi pēc uzstādīšanas paliek pilnībā noslēgti un aizsargāti.
Ar 200 cm garumu, 9 cm platumu un 2 cm augstumu tas piedāvā pietiekami daudz vietas vairākiem kabeļiem. Izsmalcinātā tumši brūnā krāsa nemarķēti iekļaujas dažādos grīdas segumos un interjera dizainos, piedāvājot diskrētu veidu, kā pārvaldīt jūsu elektriskos savienojumus, nepiesaistot lieku uzmanību. Ideāli piemērots lietošanai mājas birojā, lai novirzītu strāvas vadus un tīkla kabeļus pāri telpai, vai dzīvojamā zonā, lai paslēptu TV un audio kabeļus, kas šķērso atklātas telpas.
Galvenās iezīmes:
- Produkta veids: Grīdas instalācijas kanāls
- Zīmols: Okko
- Materiāls: Izturīga PVC plastmasa
- Izmēri: 200 cm (Garums) x 9 cm (Platums) x 2 cm (Augstums)
- Krāsa: Brūna (Tumši brūna)
- Iekļauts: Integrēts vāks kabeļu noslēgšanai
- Uzstādīšana: Nelīpošs dizains, kas nodrošina drošu, fiksētu novietojumu.
Okko Grīdas instalācijas kanāls ir funkcionāla izvēle efektīvai kabeļu organizēšanai, nodrošinot tīrāku un drošāku vidi.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: INST.GRĪD. KAN.KABEĻ. 2M 90X20MM T.BRŪNS