INSTRUMENTS HDS TERASES MONT. 105-155MM
Produkta informācija
| Ražotājs | ESSVE |
|---|---|
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Garums | 18 cm |
| Platums | 13.5 cm |
| Biezums | 8 cm |
| Zīmols | Essve |
| Modelis | HDS PRO 105/155 |
| Regulējams | Jā |
| Piemērots terašu dēļiem/flīzēm | Terases dēļiem 105-155 mm platumā. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Ar ESSVE Hidden Decking System (HDS) instrumentu var būvēt terases ar paslēptām skrūvju galviņām. HDS sastāv no skrūvēm, speciāliem uzgaļiem un stiprinājuma. Skrūve tiek piestiprināta ar stiprinājuma palīdzību terases dēļa sānos, un tādēļ skrūves galviņa paliek pilnībā paslēpta. Tas nodrošina tīru izskatu un rezultātu bez plaisām. Stiprinājums ir paredzēts lietošanai ar 105-155 mm platiem terases dēļiem. |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 502705344 |
Izmantojot ESSVE slēpto terases montāžas instrumentu, jums būs terase bez redzamām skrūvēm. Skaisti, kārtīgi un bez šķembām. HDS sistēmu veido īpašas skrūves, griezes uzgaļi un instruments. Ar instrumentu skrūve tiek ieskrūvēta dēļa sānos, tāpēc tā nav redzama.
Lai nodrošinātu atstarpes starp dēļiem, izmantojiet pievienotos stūrus.
Montāžas instruments ir piemērots lietošanai ar 105–155 mm platiem dēļiem.
Lai terase būtu izturīga, vienmēr ievērojiet koksnes piegādātāja sniegtos montāžas norādījumus par atstarpēm starp sijām un atstarpēm starp dēļiem.
LIETOŠANA
Paceliet pelēko fiksācijas pogu, lai pielāgotu instrumentu koksnes platumam.
Novietojiet instrumentu uz dēļa un piespiediet rokturi.
Katrā stiprinājuma vietā ieskrūvējiet vienu HDS skrūvi. Izmantojiet atstarpju iestatīšanas instrumentu, lai starp dēļiem būtu atbilstošs attālums.
Skrūves pievelciet ar sarkanā krāsā atzīmēto TX15 x 100 mm uzgali. Vienmēr sāciet no malas.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: INSTRUMENTS HDS TERASES MONT. 105-155MM