Produkta informācija
| Ražotājs | SAKRET |
|---|---|
| Maisījuma tips | Remonta |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem, Mūrēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Pelēkais cements |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | Multi mix |
| Maisījuma un ūdens attiecība | Ūdens patēriņš uz 25 kg: mūrēšanai - 3,5l; apmešanai - 3,6l; izlīdzināšanai un flīzēšanai - 3,0l. |
| Patēriņš | apm. 16 kg/m2 sausā maisījuma 10 mm biezam slānim. |
| Maisījuma sastāvs | Portlandcements, celtniecības kaļķi, inerti pildvielas, apstrādi vienkāršošas piedevas. |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Sakret FIN plus, remonta, 4 kg |
| Parastā cena | Sausais mūrēšanas maisījums Sakret ZF, remonta, 25 kg |
| Svītrkods | 502022015 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Sakret
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: JAVA MULTIMIX SAKRET UNIVERSAL 4IN1 25KG