Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Auklas forma | Noapaļota |
| Ar dībeli | Jā |
| Diametrs | 38 mm |
| Produkta veids | Kabeļu skavas |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 103 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Pārklājums | Cinkots |
| Papildus informācija | Tapa 8x40 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502071003 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KABEĻA STIPRINĀJUMS M8X40 D38 2GAB