KABELIS 1,9 M AR DAKŠU UN SLĒDZI BALTS
€2,27
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ZAMEL |
|---|---|
| Poli | 2P |
| Strāvas stiprums | 2.5 A |
| Spriegums | 230 V |
| Ar slēdzi | Jā |
| Zīmols | Zamel |
| Garums | 1.9 m |
| Zemējuma kontakti | Nē |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502647398 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KABELIS 1,9 M AR DAKŠU UN SLĒDZI BALTS