Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Balta krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 2 cm |
| Platums | 3 cm |
| Zīmols | Okko |
| Ar vāku | Jā |
| Izcelsmes valsts | Turcija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501754108 |
Okko instalācijas kanāls piedāvā glītu un efektīvu risinājumu elektrovadības un dažādu kabeļu sakārtošanai un paslēpšanai. Izgatavots no izturīga polivinilhlorīda (PVC), šis baltais kabeļu kanāls nodrošina tīru, profesionālu izskatu jebkurā interjerā.
200 cm garš, 3 cm plats un 2 cm augsts, šis kanāls ir ideāli piemērots vairāku kabeļu ievietošanai, neaizņemot pārāk daudz vietas. Tas ir aprīkots ar drošu vāku, nodrošinot, ka visi vadi ir diskrēti paslēpti no skatiem un pasargāti no putekļiem vai nejaušiem bojājumiem. Tā izturīgā konstrukcija padara to piemērotu plašam pielietojumam.
- Materiāls: Izgatavots no izturīga polivinilhlorīda (PVC), nodrošinot ilgstošu veiktspēju.
- Izmēri: Dāsns izmērs – 200 cm (garums) x 3 cm (platums) x 2 cm (augstums), lai apmierinātu jūsu vadu vajadzības.
- Krāsa: Klasisks balts apdares tonis, kas nemanāmi iekļaujas lielākajā daļā interjera stilu.
- Dizains: Iekļauj uzticamu vāku efektīvai kabeļu slēpšanai un uzlabotai aizsardzībai.
- Zīmols: Uzticams Okko produkts.
Šis daudzpusīgais kabeļu kanāls ir lieliska izvēle datoru un tīkla kabeļu sakārtošanai aiz mājas biroja galda, televizora un audio vadu organizēšanai viesistabas izklaides centrā vai elektropievadu pārvaldībai garāžā vai darbnīcā. Tas palīdz radīt sakārtotu vidi un samazina iespējamos paklupšanas riskus no vaļīgiem vadiem.
Uzlabojiet savas telpas estētisko pievilcību un drošību ar Okko kabeļu instalācijas kanālu, kas izstrādāts, lai ieviestu kārtību un efektivitāti jūsu vadu projektos.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KABEĻU KANĀLS 305 20 30X20 BALT