Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Rīka veids | Mehānisma |
| Garums | 150 mm |
| Klasificēts | Centimetri, Milimetri |
| Mērīšanas robeža | 1 - 150 mm |
| Produkta veids | Bīdmērs |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Metāls |
| Mērogs | 1mm |
| Mērījumu kļūda | ±0,2 mm |
| LCD ekrāns | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502216398 |
BĪDMĒRS OKKO 103003, 150 MM
Mērķis. OKKO lineārais mehāniskais bīdmērs ir paredzēts mazu detaļu ārējo un iekšējo garumu izmēru noteikšanai. Instruments ir izgatavots no metāla sakausējuma, un tam ir pievienots futrālis ērtai lietošanai un uzglabāšanai. Ideāli piemērots dažādiem nelieliem mērījumiem mājās, skolā un darbnīcā.
Precizitāte. Bīdmēra mērījumu kļūda ir 0,2 mm. Mērījumu diapazons 1-150 mm. Graduācija ir norādīta milimetros un centimetros.
Nevajadzīgs enerģijas avots. Mehāniskajam bīdmēram nav nepieciešamas baterijas, tāpēc tas vienmēr ir gatavs lietošanai.
Viegli lietojams. Šim lineārajam mehāniskajam bīdmēram ir 2 pāri mērīšanas skavu. Augšējās skavas ir paredzētas objektu ārējo izmēru noteikšanai, bet apakšējās skavas - iekšējo izmēru noteikšanai. Bīdmēra skavas jāpiespiež pie mērāmā objekta. Ar stiprinājuma skrūvi jāfiksē bīdmēra kustīgā daļa un jānolasa rādījumi uz mērīšanas skalas.
Komplektācija. Komplektā ietilpst 150 mm metāla bīdmērs un ciets futrālis.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KALIBRS 103003 150MMX0.02