KALTS BETONAM AR PRETVIB.ROKT.19X200MM
€5,22
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | TRUPER |
|---|---|
| Garums | 20 cm |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Darbības zonas platums | 1.9 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Kalts |
| Zīmols | Truper |
| Kolekcija | - |
| Modelis | C-3/4X8G |
| Platums | 1.9 cm |
| Materiāls | Gumija, Metāls |
| Svars | 0.099 kg |
| Ar rokturi | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502403086 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KALTS BETONAM AR PRETVIB.ROKT.19X200MM