KĀPNES 10 PAK. BL-E110 270 CM HAUSHALT
€20,31
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Augstums | 270 cm |
| Platums | 37 cm |
| Kāpņu tips | Pieslienamas trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 4.75 kg |
| Garums | 270 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 10 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Alumīnijs. Platums: 37 cm |
| Svītrkods | 501955805 |
Veiciniet darbu mājās, dārzā vai jebkur citur, kur jums jāpakāpjas augstāk.
Haushalt BL-s110 270 cm augstās kāpnes galvenokārt izmanto mājsaimniecībā. Lai arī šis kāpņu modelis ir diezgan augsts, tas sver tikai 4,75 kg, tāpēc tās ir viegli pārvietot uz vietu, kur jums jāstrādā. Šīs kāpnes ir viengabala un ekspluatācijas laikā balstās uz sienu. Visā 2,7 metru augstumā kopumā ir 10 pakāpieni, tāpēc uzkāpt noteikti nav grūti. Haushalt BL-s110 kāpņu maksimālais celšanas svars ir 150 kg.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES 10 PAK. BL-E110 270 CM HAUSHALT