Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Augstums | 391 - 1007 cm |
| Platums | 47 cm |
| Kāpņu tips | 3 daļīgs universāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 21.7 kg |
| Garums | 391 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 14 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501955820 |
Tās ir vienas no augstākajām mājsaimniecības kāpnēm.
Haushalt BL-E314 ir izgatavots no alumīnija, un tāpēc tam ir salīdzinoši mazs svars (salīdzinoši) - 21,7 kg. Kāpnēm ir 14 pakāpieni.
To konstrukcija pati par sevi sastāv no trim dažādām daļām, kuras jūs varat sakārtot burta A formā un izmantot vienu daļu, lai sasniegtu 3,9 m augstumu, vai apvienojot abas - lai sasniegtu augstumu līdz 10 m. Šādi izmēri padara šo Haushalt universālo mājsaimniecības kāpņu modeli - iespējams, visaugstāko tirgū.
Kāpnes uztur maksimālo svaru 150 kg, un pats produkts saņem 24 mēnešu garantiju.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES 3X14 BL-E314 391/1007 CM H