Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Augstums | 256 - 592 cm |
| Platums | 47 cm |
| Kāpņu tips | 3 daļīgs universāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | BL-E309 |
| Svars | 13.8 kg |
| Garums | 256 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 9 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501955828 |
Darbs, kas atrodas augstu virs zemes, vairs nevajadzētu sagādāt grūtības.
Ar universālajām Haushalt kāpnēm BL-E309 jūs padarīsiet visu nepieciešamo darbu mājās vai darbā. Šī modeļa kāpnes parasti izmanto mājsaimniecībā. Tā kā tās ir izgatavotas no alumīnija, tās sver tikai ~ 13,8 kg un ir diezgan vieglas, tās ir viegli pārnēsāt un pārvadāt.
Kāpnēm ir 9 pakāpieni kāpšanai, un tās kopumā ir sadalītas trīs daļās. Kad tās ir izbūvētas A formā, var iegūt kāpnes ar 2,5 m augstumu, un, kad abas daļas ir savienotas un atbalstītas pret sienu, augstums sasniedz pat 5,9 m. Maksimālais svars ir 150 kg, un tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES 3X9 BL-E309 251/587 CM H