Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Augstums | 184 cm |
| Platums | 48 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējās mājsaimniecības trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Hailo |
| Modelis | L60 5 |
| Svars | 4.6 kg |
| Garums | 105 cm |
| Ekspluatācijas augstums | 280 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Platformas augstums | 1060 mm |
| Pakāpju skaits | 5 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Atbilst EN 131 standartam. |
| Svītrkods | 501781088 |
Hailo kāpnes L60 5

Daudzfunkcionāls kaste krāsām vai instrumentiem, ar kabeļa skavu. Tas atbrīvo rokas, kas nozīmē, ka esat drošībā - uz lielas alumīnija platformas, kurai ir pretslīdes efekts!
Maksimālā slodze 150 kg
Patentēta Hailo tehnoloģija (dbp un DBGM)
Kaste krāsām vai instrumentiem, ar kabeļa skavu no melna augstas kvalitātes plastmasas.
8 cm platas pakāpienes, kas paredzētas stabilitātei, pietiekami daudz vietas kājām, virsma novērš slīdēšanu.
Alumīnija platforma ar neslīdošu rievoto virsmu.
Platas, dziļas alumīnija pakāpienes ar neslīdošu virsmu.
Raksturojums:
Krāsa: alumīnijs
Pakāpieni: 5 alumīnijs
Darba augstums: maks. 280 cm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES L60 EASYCLIX AR 5 PAK. HAILO