KĀPNES PIESLIENAMAS 1X13 PAK. BL-E113
€25,53
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Augstums | 350 cm |
| Platums | 37 cm |
| Kāpņu tips | Pieslienamas trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 5.9 kg |
| Garums | 350 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 13 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501955815 |
Mājsaimniecībā var būt vajadzīgas arī kāpnes. Tieši šī iemesla dēļ tādas kāpnes kā Haushalt BL-S113 ir pieprasītas pircēju vidū. Šo iespēju visbiežāk izmanto mājās, lai gan to var izmantot arī citās vietās. Kāpnes pašas ir izgatavotas no alumīnija - stipra, bet salīdzinoši viegla metāla. To svars ir tikai 5,9 kg, un pašas kāpnes sastāv no 13 pakāpieniem. Maksimālais lietotāja ķermeņa svars 150 kg.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES PIESLIENAMAS 1X13 PAK. BL-E113