Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 202.4 cm |
| Biezums | 3.3 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | - |
| Platums | 8 cm |
| Krāsas nosaukums | Cementa krās. |
| Komplekts | 2,5 gab. komplekts vienām durvju pusēm. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502685783 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀRBA 80X33 2.5 GAB CEMENTS