KĀRBA SADALES 0260-0N PLAKANA 89X89X50
€1,17
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ELEKTROPLAST |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Balta krās., Dzeltena krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Uzstādīšana | Padziļinājumā |
| Zīmols | Elektroplast |
| Modelis | 0260-0N |
| Garums | 8.9 cm |
| Platums | 5 cm |
| Augstums | 8.9 cm |
| Komplekts | Vāks |
| Papildus informācija | Aizsardzība: IP20 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502119687 |
Paredzēts uzstādīšanai ģipškartona plāksnēs. Izgatavots no ugunsdrošas plastmasas.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀRBA SADALES 0260-0N PLAKANA 89X89X50