Produkta informācija
| Ražotājs | COMENSAL |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Produkta veids | Klipši |
| Zīmols | Comensal |
| Garums | 15 cm |
| Platums | 15 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502814571 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KLIPI 2.0MM IEPAKOJUMS 100GAB