KNAIBLES IZOLĀCIJAS NOŅEMŠN. 0.5-6.0MM2
€24,27
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BAHCO |
|---|---|
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Produkta veids | Izolācijas noņēmēji |
| Zīmols | Bahco |
| Modelis | Automatic Cable Stripping Pliers |
| Garums | 180 mm |
| Svars | 0.13 kg |
| Caurules diametrs | 0.5 - 6 mm |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Nē |
| Ar fiksāciju | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502092690 |
- Automātisks kabeļu griezējs, kas piemērots visu veidu kabeļiem ar šķērsgriezumiem no 0,2 mm² līdz 6 mm².
- Knaibles automātiski pielāgojas vadītāja diametram, nodrošinot pareizu noņemšanu, nebojājot vadošo zonu.
- Stilīgais dizains nodrošina maksimālu piekļuvi.
- Ietver kabeļu griezēju līdz Ø 2 mm.
- 3416 A SH: rezerves asmens.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KNAIBLES IZOLĀCIJAS NOŅEMŠN. 0.5-6.0MM2