Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 90 mm |
| Diametrs | 30 mm |
| Montāžas veids | Griešanas |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 90 mm |
| Kāta diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Piemērota lietošanai ar rokas urbi. |
| Izcelsmes valsts | - |
| TOP prece | Urbšanas kronis Haushalt ST-E519127, 19 - 127 mm |
| Svītrkods | 502263075 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOKA FRĒZE HAUSHALT 30X90MM