Produkta informācija
| Ražotājs | WOLFCRAFT |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 22 mm |
| Diametrs | 25 mm |
| Montāžas veids | Profils |
| Produkta veids | Koka frēze |
| Zīmols | Wolfcraft |
| Garums | 56 mm |
| Kāta diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 22 mm. Diametrs: 25 mm. Materiāls: Tērauds |
| Svītrkods | 502131549 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOKA FRĒZE WS CILIN.GRIEŠ. 25X22X8MM