Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 16 cm |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Betons |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Produkta veids | Kalts |
| Zīmols | Makita |
| Platums | 2 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Svars | 0.7 kg |
| Ar rokturi | Nē |
| Svītrkods | 500999952 |
Urbis 5,5 mm, 6 mm, 7 mm, 6,5 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm; smailā kalts – 160 mm; plakanais kalts – 20 x 140 mm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPLEKTS SDS+ 10GAB.