KOMPOSTA DAKŠA 4R AR KOKA KĀTU F102WL O
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 1450 mm |
| Darbības zonas garums | 300 mm |
| Sānu restes skaits | 4 |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Zīmols | Okko |
| Produkta veids | Dakšas |
| Izmantot dakšu | Komposts |
| Modelis | - |
| Svars | 1.7 kg |
| Platums | 220 mm |
| Darba platums | 22 cm |
| Krāsa | Brūna krās., Sarkana krās., Zila krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Platums: 18 cm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502339946 |
Atklājiet Okko F102WL O komposta dakšas – izturīgu un praktisku instrumentu, kas paredzēts, lai palīdzētu jums visos kompostēšanas un dārzkopības darbos. Ar optimālo kopējo garumu 1450 mm šīs dakšas nodrošina lielisku sasniedzamību un sviras efektu, padarot vieglāku komposta kaudžu apvēršanu un aerāciju. To pārdomātais dizains nodrošina efektīvu materiālu apstrādi, lieliski piemērotas jebkuram mājas dārzniekam vai ainavu veidotājam.
Izturības nodrošināšanai Okko komposta dakšām ir izturīga metāla darba galva ar četriem spēcīgiem zariem, kas ideāli piemēroti smaga, blīva komposta caurduršanai un pacelšanai. Pati darba daļa ir 300 mm gara un 22 cm plata, nodrošinot pietiekamu ietilpību katrā lietošanas reizē. Izturīgais koka rokturis nodrošina dabisku, ērtu satvērienu, ko papildina spilgts D-veida rokturis (bieži redzams zaļā, zilā, brūnā vai sarkanā krāsā), kas nodrošina papildu kontroli un ērtu lietošanu pat ar cimdotām rokām. Šis instruments ir veidots, lai kalpotu ilgi, sverot sabalansētus 1,7 kg, nodrošinot vadāmu, taču efektīvu darbību.
Neatkarīgi no tā, vai jūs sajaucat jaunu organisko materiālu komposta tvertnē vai pārvietojat gatavu kompostu uz dārza dobēm, šīs Okko dakšas ir nenovērtējams palīgs. Tās ir piemērotas arī viegliem rakšanas darbiem, mulčas izplatīšanai vai augsnes aerēšanai, piedāvājot daudzpusību ne tikai kompostēšanai. Uzturiet veselīgu, produktīvu dārzu, iekļaujot šo uzticamo instrumentu savā ikdienā.
- Zīmols: Okko
- Modelis: F102WL O
- Mērķis: Īpaši paredzētas kompostam
- Kopējais garums: 1450 mm
- Darba daļas garums: 300 mm
- Darba platums: 22 cm (220 mm)
- Materiāls: Izturīgi metāla zari, koka rokturis
- Zaru skaits: 4
- Svars: 1,7 kg
- Rokturis: Ietver ērtu D-veida rokturi
- Patērētāju garantija: 24 mēneši
- Uzņēmuma garantija: 12 mēneši
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPOSTA DAKŠA 4R AR KOKA KĀTU F102WL O