Produkta informācija
| Ražotājs | REVOLUTIONAIR |
|---|---|
| Jauda | 1100 W |
| Maksimālais darba spiediens | 8 Bar |
| Gaisa tvertnes tilpums | 0.1 l |
| Kompresora efektivitāte, l/min | 180 |
| Kompresora tips | Neeļļojamie |
| Produkta veids | Kompresori |
| Zīmols | Revolutionair |
| Modelis | Simply 8215180 |
| Spriegums | 230 V |
| Darba ātrums minūtē | 3400 rpm |
| Kompresora motora tips | Neiesmērēts |
| Garums | 165 mm |
| Platums | 317 mm |
| Augstums | 345 mm |
| Svars | 5.5 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Komplekts | Gaisa pistole; piepūšanas sprauslas (3 gab.) |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Kompakts |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501905955 |
GAISA KOMPRESORS REVOLUTIONAIR SIMPLY 8215180, 1100 W, 230 V
-
Viegls, kompakts un pārnēsājams, viegli uzglabājams
-
Bez gaisa tvertnes
-
Alumīnija gaisa padeves ierīce
-
Vienkārša apkope bez eļļas
-
Dubultā spoles elektriskajam kabelim un 2,6 m garai gumijas šļūtenei
-
Neliela iebūvēta piepūšanas adatu kaste
-
Piepūšanas pistole ar manometru
-
3 piepūšanas adapteri
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPRESORS SIMPLY 8215180 REVOLUT