Produkta informācija
| Ražotājs | BRENNENSTUHL |
|---|---|
| Poli | 3P |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Produkta veids | Kontaktdakšas |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Krāsa | Balta krās. |
| Papildus informācija | Tips: Ar slēdzi. Strāvas stirpums: 16 A. Spriegums: 230 V |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500864628 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KONTAKTDAKŠA AR SLĒDZI UN ZEMĒJUMU