Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Diametrs | 4 cm |
| Materiāls | Tērauds |
| Apstrādes materiāls | Alumīnijs, Koks, Metāla, Nerūsējošais tērauds, Plastmasas |
| Produkta veids | Urbšanas kroņi |
| Zīmols | Makita |
| Garums | 7 cm |
| Darbības zonas garums | 7 cm |
| Svars | 0.1 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500870781 |
Makita D-17273 HSS Bi-Metall Drilling Crown 40mm
Lietotaja priekšrocības:
- Bimetāla caurumzāģu klāstam ir zobu dizains ar mainīgu izkārtojumu un tie ir ieteicami tērauda, alumīnija, misiņa, vara, koka un plastmasas griešanai.
- Pielietojums: kabeļu vilkšana, cauruļvadi, caurules, virtuve, vannas istaba cieta koksne, mīksta koksne, metāls, tērauds ar mazu oglekļa saturu, alumīnijs, PVC.
TEHNISKĀ INFORMĀCIJA:
- Diametrs (D) 40 mm
-
Apgr. min. kokam 2100 min
-
Apgr. min. tēraudam 220 min
-
Apgr. min. nerūsējošam 110 min
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KROŅURBIS HSS-BIMET. 40MM