KRŪMGREZIS TELESK.ELEKTR. HKPHT07D-510
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Jauda | 600 W |
| Svars | 4.5 kg |
| Sliedes garums | 51 cm |
| Kustību skaits minūtē | 1500 |
| Produkta veids | Elektriskās dzīvžoga šķēres |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | HKPHT07D-510 |
| Krāsa | Pelēka krās., Zaļa krās. |
| Nažu apturēšanas ātrums | 1 s |
| Maksimālais zara diametrs | 20 mm |
| Regulējams rokturis | Nē |
| Naža maksts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais instrumenta augstums ir aptuveni 2,6 m |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502591517 |
ELEKTRISKAIS DZĪVŽOGA APGRIEZĒJS HKPHT07D-510 – Lielisks instruments dzīvžogu kopšanai
Šis ir lielisks risinājums ikvienam dārzkopības entuziastam. Pateicoties šim instrumentam, dzīvžogu kopšana kļūst vienkāršāka un efektīvāka. Šis modelis ir radīts lietotājiem, kuri vēlas kopt savus augus augstumā, novēršot nepieciešamību izmantot kāpnes. Tas ir ideāls instruments, lai uzturētu dzīvžogus perfektā formā.
Elektriskā dzīvžoga apgriešanas veiktspēja
HKPHT07D-510 modelim ir raksturīga augsta efektivitāte, kas ļauj ātri un precīzi apgriezt. Elektriskie dzīvžogu apgriešanas instrumenti ir lieliski piemēroti dārzkopībai, nodrošinot izcilus rezultātus bez liekas piepūles. Pateicoties modernajām tehnoloģijām, šis instruments garantē ilgstošu un uzticamu darbu.
Ergonomisks dizains un ērta lietošana
Viegla konstrukcija un labi profilēti rokturi nodrošina komfortu ilgstoša darba laikā, kas ir ārkārtīgi svarīgi ikvienam dārzniekam.
Augsta griešanas jauda un efektivitāte
Elektriskā dzīvžoga apgriešanas instrumenta augstā jauda nodrošina tā griešanas efektivitāti. Tas nozīmē, ka šis instruments var tikt galā ar dažādiem veģetācijas tipiem, padarot to par daudzpusīgu izvēli ikvienam dārzniekam.
Lietošanas drošība un aizsardzības funkcijas
Lietošanas drošība ir galvenais aspekts, kas tika ņemts vērā, projektējot šķēres. Šis instruments ir aprīkots ar aizsardzības funkcijām, kas samazina traumu risku un nodrošina komfortu darba laikā.
Izmantošana dārzā un uz zemes gabala
Tas ir ideāls instruments dzīvžogu kopšanai gan mājas dārzos, gan piemājas dārziņos. Pateicoties tā funkcionalitātei, tas darbosies dažādos apstākļos, ļaujot viegli un ātri apgriezt veģetāciju.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KRŪMGREZIS TELESK.ELEKTR. HKPHT07D-510