KVADRĀTV.PAPLĀKSNE DIN436D1240X3ZN(100)
€9,94
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Paplāksnes tips | Kvadrāta |
| Pārklājums | Cinkots |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Standarts | DIN 436 |
| Produkta veids | Paplāksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Iekšējais diametrs | 13.5 mm |
| Ārējais diametrs | 40 mm |
| Biezums | 4 mm |
| Ar gumijas blīvi | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Kaste satura iepakošanai | 10 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502206563 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KVADRĀTV.PAPLĀKSNE DIN436D1240X3ZN(100)