Produkta informācija
| Ražotājs | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|---|
| Uzstādīšana | Padziļinājumā |
| Rāmis | Nē |
| Ligzdu skaits | 2 |
| Produkta veids | USB lādētājs |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Sērija | Sedna Design |
| Spriegums | 5 V |
| Strāvas stiprums | 2.1 A |
| Ligzda paredzēta | USB uzlāde |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Garums | 73 mm |
| Platums | 73 mm |
| Papildus informācija | Dziļums: 43mm. |
| Svītrkods | 502435527 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀDĒTĀJS USB SEDNA A+A 2.1A BALTS