LAMINĀTS HERRINGBONE 32KL 8MM AC4 D4766
€14,48
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KRONOTEX |
|---|---|
| Garums | 66.5 cm |
| Platums | 133 mm |
| Biezums | 8 mm |
| Pretestības klase | 32 |
| Produkta veids | Lamināts ar paaugstinātu mitruma izturību |
| Zīmols | Kronotex |
| Kolekcija | Herringbone |
| Vienību skaits iepakojumā | 14 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.23 |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Seguma raksts | Parketa imitācija, koka modelis |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās., Tumša ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Paaugstināta mitruma izturība: lieliski piemērota virtuvēm, koridoriem, ieejas durvīm. |
| Produkta svars ar iepakojumu | 9280 g |
| TOP prece | Grīdlīste Kronospan Rocko SK58C-R082X, 240 cm x 5.8 cm x 1.8 cm, brūna krās., 10 gab. |
| Svītrkods | 502408469 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LAMINĀTS HERRINGBONE 32KL 8MM AC4 D4766