Produkta informācija
| Ražotājs | TRUPER |
|---|---|
| Garums | 32 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Stādīšanas instruments |
| Zīmols | Truper |
| Platums | 13.25 cm |
| Darbības zonas garums | 15 cm |
| Svars | 0.2 kg |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Koks |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Dārza lāpsta 150mm Truper® |
| Iepakojuma garums | 350 m |
| Iepakojuma platums | 132.5 m |
| Iepakojuma augstums | 14.56 m |
| Produkta svars ar iepakojumu | 0.000216 kg |
| Izcelsmes valsts | Meksika |
| Svītrkods | 502695735 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀPSTIŅA 150MM TRUPER