Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 300 mm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Griešanas leņķis, ° | 45°, 90° |
| Produkta veids | Paplāte |
| Zīmols | Okko |
| Augstums | 48 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka skrūve celtniecības Essve, 50 mm x 1.6 mm |
| Parastā cena | TOP prece |
| Svītrkods | 502234468 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶZĀĢA KASTE AR ZĀĢI 300MM