Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Materiāls | Sintētiskās šķiedras |
| Garums | 10000 mm |
| Platums | 50 mm |
| Zīmols | AH Hardt |
| Modelis | AH14260 50mm x 10m |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Zemes stienis AH Hardt D16 1500MM, 16 mm |
| Parastā cena | Ekvipotenciāla kopne AH Hardt AHK1309 |
| Svītrkods | 502762112 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LENTA PRETKOROZIJAS 50MMX10M