LENTE AL. BITUMENA FLEXBIT 0.1X10 BRŪNA
€6,84
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Materiāls | Alumīnijs, Bitumens |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Bitumena blīvējuma lente |
| Zīmols | - |
| Garums | 100 cm |
| Platums | 10 cm |
| Papildus informācija | Sintētiskā dispersija, pildvielas, modificējošas piedevas |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Parastā cena | <a hrefLang="lv" ksd-gtm-id="boughtTogetherLink" data-test="ksd-link" href="/p/gipsa-spaktele-knauf-uniflott-blivesanas-25-kg/b5hm?mtd=product_bought&src=lu |
| Svītrkods | 501712034 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LENTE AL. BITUMENA FLEXBIT 0.1X10 BRŪNA