Produkta informācija
| Ražotājs | CERESIT |
|---|---|
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Grīdas pamatnes līdzināšanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Maisījums |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CN 80 |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 3,25 - 3,5 l : 25 kg |
| Patēriņš | 2,0 kg/ m²/ mm |
| Slāņa biezums | 5 - 80 mm |
| Lietošanas laiks | 60 min |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501040850 |
Universāla melnās grīdas java
Java monolītu melno grīdu un peldošo grīdu liešanai (biezums 5 – 80 mm).
ĪPAŠĪBAS
- spiedienizturība (≥ 40 MPa)
- iespējams staigāt jau pēc 6 stundām
- liela izturība
- mitrumizturīga un salizturīga
- iespējams veidot slīpas virsmas
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Ceresit
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪDZINĀTĀJS CERESIT CN80 5-80MM 25KG