Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 125 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Nav asu stūru |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Haushalt |
| Darbības zonas platums | 24 cm |
| Svars | 2.1 kg |
| Krāsa | Sarkana krās., Zila krās. |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Metāla sakausējums |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Platums: 24 cm. Kopējais garums: 125 cm. Svars: 2.1 kg. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501793696 |
LIEKŠĶERE HAUSHALT S6157 H, 1250 MM
Šo lāpstu var izmantot ļoti daudzpusīgi, lai izlīdzinātu dažādas virsmas, smiltis, granti, zemi, irdenus materiālus vai aizbēršanu. Lāpstas ergonomiskā metāla kāts ar ērtu rokturi nodrošina pareizu, stabilu stāju darba laikā un samazina muskuļu sasprindzinājumu. Nerūsējošā tērauda lāpstas galva ir izturīga un izturīga.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LIEKŠĶERE S6157 H