LĪMEŅR.3INDIKA.HAUSHALT JYC-97C-4 1500MM
€5,09
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 1500 mm |
| Actiņu skaits | 3 |
| Magnētiskais stiprinājums | Nē |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.38 kg |
| Profila svars, g/m | 293 |
| Mērījumu kļūda | ±0,05 mm/m |
| Ar rokturi | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 120 cm. Profila svars, g/m: 293. Diafragmu skaits: 3. Mērījumu kļūda: ±0,05 mm/m |
| Svītrkods | 502206746 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪMEŅR.3INDIKA.HAUSHALT JYC-97C-4 1500MM