LĪSTE AL.GRĪD.APD.LWP35 0.93M ZELTA OZ.
Preces kods: 502638632
€2,06
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 930 mm |
| Platums | 35 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 1.5 mm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Zelta ozols |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502638632 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪSTE AL.GRĪD.APD.LWP35 0.93M ZELTA OZ.