LOKSNE GUTTANIT PLUS 76/18-0.9X2M MELNS
Produkta informācija
| Ražotājs | GUTTA |
|---|---|
| Garums | 200 cm |
| Platums | 90 cm |
| Biezums | 0.23 cm |
| Lietderīgā platība | 1.8 m² |
| Viļņu skaits | 12 |
| Produkta veids | Loksne |
| Zīmols | Gutta |
| Modelis | Guttanit Plus |
| Krāsas nosaukums | Melns krās. |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Polipropilēns (PP), Politelēns (PE) |
| Kopējā platība | 1.8 m² |
| Ieteicamais jumta slīpums | 7 - 10 ° |
| Izturīgs pret pelējumu | Jā |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Aizsardzība pret UV stariem | Jā |
| Aizsardzība pret pārmērīgu karstumu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 180 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 180 mēn |
| Papildus informācija | Garantija ir spēkā, ja ziepes uzstādītas ar Gutta oriģinālajiem piederumiem. |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 502613537 |
“Guttanit+” profilētās loksnes, kas izgatavotas no 100% pārstrādātas plastmasas.
Par labāku vidi!
Mazāk plastmasas atkritumu un izmešu CO2 Vienkārša un tīra lietošana!
Var zāģēt ar zāģi vai griezt ar šķērēm. Instruments nekļūst netīrs!
Īpaši elastīgs un triecienizturīgs!
Tāpēc maksimāla noturība pret krusu un vienkārša lietošana!
Jumta logi nerada problēmas!
Guttanit+ ir savietojams ar visām standarta profilētajām loksnēm!
Klusums nokrišņu laikā!
Atšķirībā no metāla jumta seguma, tas nerada gandrīz nekādu troksni!
Izturīgs pret deformāciju un stabils!
Ļoti augsta statiskā nestspēja, pateicoties materiāla biezumam un reljefajai struktūrai!
Ražots Vācijā!
Augstākā kvalitāte, labākas ekoloģiskās īpašības!
Izturīgs un ļoti ilgmūžīgs!
Mēs piedāvājam 15 gadu garantiju mūsu “Guttanit+” profilētajām loksnēm!
Montāža ar guttanit+ skrūvēm:
• Minimālais jumta slīpums 7°=12,3% (Standarta slīpums 10°) ūdens noteces virzienā.
• Spāres 60 x 60 mm, latas vismaz 45 x 45 mm.
• Attālums starp latām 40 cm pie vidējas sniega un vēja slodzes. Vietās ar lielu slodzi attālumi jāsamazina!
• Viss, kas nepieciešams montāžai, ir urbis, līmeņrādis, ripzāģis, akumulatora skrūvgriezis un skrūves ar starplikām.
• Izmantojiet dēli, lai sadalītu svaru.
• Montējiet pretī galvenajam vēja virzienam, no brīvās malas kores virzienā.
• Lai izvairītos no stūra griezumiem vai četr slāņu pārklāšanās, loksnes jāklāj ar nobīdi. Sāciet pirmo rindu ar veselu loksni, bet otro — ar pusi no loksnes. Turpiniet šo procedūru pārmaiņus.
• Izurbiet caurumus skrūvēm loksnēs ar plastmasas urbi, kura diametrs ir 10 mm.
• Sānu pārlaidums vienas viļņa platumā vai 2 viļņu platumā, ja jumta slīpums ir mazs un/vai slodze ir liela.
• Gareniskais pārlaidums vismaz 15 cm, bet, ja slīpums ir mazs un/vai slodze ir liela — vismaz 20 cm.
• Loksnes pārkare no brīvās malas — ne vairāk kā 5 cm
• Pieskrūvējiet katru otro loksnes vilni, pārlaiduma un brīvās malas zonas — katru vilni.
UZMANĪBU: Nepiespiediet loksni stiprināšanas laikā. Pieskrūvējiet tikai tik daudz, lai blīvējuma vāciņš labi piegulētu.
• Vispirms pieskrūvējiet pirmo un priekšpēdējo loksnes vilni, pēc tam pārējos viļņus.
• Ieteikums: izmantojiet atbalsta klucīšus.
• Aptuveni 18–22 stiprinājuma elementi/m²
• Ja nepieciešams, uzstādiet nepieciešamos piederumus.
• Garantija ir spēkā tikai tad, ja tiek izmantoti oriģinālie Gutta piederumi.
Montāža ar stiprinājuma plāksnēm:
• Minimālais jumta slīpums 7°=12,3% (Standarta slīpums 10°) ūdens noteces virzienā.
• Spāres 60 x 60 mm, latas vismaz 45 x 45 mm.
• Attālums starp latām 40 cm pie vidējas sniega un vēja slodzes. Vietās ar lielu slodzi attālumi jāsamazina!
• Viss, kas nepieciešams montāžai, ir urbis, līmeņrādis, ripzāģis, akumulatora skrūvgriezis un skrūves ar starplikām.
• Izmantojiet dēli, lai sadalītu svaru.
• Montējiet pretī galvenajam vēja virzienam, no brīvās malas kores virzienā.
• Lai izvairītos no stūra griezumiem vai četr slāņu pārklāšanās, loksnes jāklāj ar nobīdi. Sāciet pirmo rindu ar veselu loksni, bet otro — ar pusi no loksnes. Turpiniet šo procedūru pārmaiņus.
• Izurbiet caurumus skrūvēm loksnēs ar plastmasas urbi, kura diametrs ir 10–14 mm.
• Sānu pārlaidums vienas viļņa platumā vai 2 viļņu platumā, ja jumta slīpums ir mazs un/vai slodze ir liela.
• Gareniskais pārlaidums vismaz 15 cm, bet, ja slīpums ir mazs un/vai slodze ir liela — vismaz 20 cm.
• Loksnes pārkare no brīvās malas — ne vairāk kā 5 cm
• Pieskrūvējiet katru trešo loksnes vilni, pārlaiduma un brīvās malas zonas — katru otro vilni.
UZMANĪBU: Nepiespiediet loksni stiprināšanas laikā. Pieskrūvējiet tikai tik daudz, lai blīvējuma vāciņš labi piegulētu.
• Vispirms pieskrūvējiet pirmo un priekšpēdējo loksnes vilni, pēc tam pārējos viļņus.
• Ieteikums: izmantojiet atbalsta klucīšus.
• Aptuveni 13–15 stiprinājuma elementi/m²
• Ja nepieciešams, uzstādiet nepieciešamos piederumus.
• Garantija ir spēkā tikai tad, ja tiek izmantoti oriģinālie Gutta piederumi
Stiprināšana ar Shelltec naglām:
• Minimālais jumta slīpums 7°=12,3% (Standarta slīpums 10° = 17,6 % )
• Spāres 60 x 60 mm, latas vismaz 60 x 60 mm.
• Attālums starp latām 56 cm pie vidējas sniega un vēja slodzes. Vietās ar lielu slodzi attālumi jāsamazina!
- Attālums starp latām 56 cm, ja sniega slodze ir līdz 90 kg/m²
- Attālums starp latām 46 cm, ja sniega slodze ir līdz 200 kg/m²
- Attālums starp latām 31 cm, ja sniega slodze ir līdz 350 kg/m²
• Viss, kas nepieciešams montāžai, ir urbis, līmeņrādis, ripzāģis, akumulatora urbis, āmurs un naglas ar starplikām.
• Izmantojiet dēli, lai sadalītu svaru.
• Montējiet pretī galvenajam vēja virzienam, no brīvās malas kores virzienā.
• Lai izvairītos no stūra griezumiem vai četr slāņu pārklāšanās, loksnes jāklāj ar nobīdi. Sāciet pirmo rindu ar veselu loksni, bet otro — ar pusi no loksnes. Turpiniet šo procedūru pārmaiņus.
• Izurbiet caurumus naglām loksnēs ar plastmasas urbi, kura diametrs ir 6 mm.
• Sānu pārlaidums vienas viļņa platumā vai 2 viļņu platumā, ja jumta slīpums ir mazs un/vai slodze ir liela.
• Loksnes pārkare no brīvās malas — ne vairāk kā 5 cm
• Iesitiet naglu katrā trešajā loksnes vilnī, pārlaiduma un brīvās malas zonas — katrā vilnī.
UZMANĪBU: Nepiespiediet loksni stiprināšanas laikā. Sitiet tikai tik daudz, lai blīvējuma vāciņš labi piegulētu.
• Vispirms piestipriniet pirmo un priekšpēdējo loksnes vilni, pēc tam pārējos viļņus.
• Aptuveni 13–15 stiprinājuma elementi/m²
• Ja nepieciešams, uzstādiet nepieciešamos piederumus.
• Garantija ir spēkā tikai tad, ja tiek izmantoti oriģinālie Gutta piederumi
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LOKSNE GUTTANIT PLUS 76/18-0.9X2M MELNS