Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Pļaušanas augstums (Maks) | 4 cm |
| Darba platums | 38 cm |
| Asmeņu skaits | 5 |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Jā |
| Svars | 8 kg |
| Produkta veids | Mehāniskie zāles pļāvēji |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | GSS380 |
| Pļaušanas augstums (Min) | 1.5 cm |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Obligātā garantija | 12 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502587795 |
Sasniegt glītu, koptu mauriņu ar Okko GSS380 mehānisko zāles pļāvēju. Šis efektīvais stumjamais ruļļu zāles pļāvējs apvieno klasisku dizainu ar praktiskām funkcijām, padarot zāliena kopšanu par vienkāršu uzdevumu mazākām un vidēja izmēra zaļajām zonām.
Izgatavots ar izturīgu tērauda korpusu, šis Okko GSS380 modelis spilgtā zaļā krāsā piedāvā uzticamu veiktspēju un izturību. Tā manuālā darbība nozīmē bez degvielas, bez uzlādes un ievērojami klusāku pieredzi salīdzinājumā ar elektriskajām vai benzīna alternatīvām, ļaujot jums baudīt dārza mieru, strādājot.
- Precīza pļaušana: Aprīkots ar 5 asiem asmeņiem, tas nodrošina tīru, šķēres līdzīgu griezumu visā plašajā 38 cm darba platumā.
- Pielāgojams augstums: Viegli pielāgojiet sava zāliena izskatu ar regulējamo pļaušanas augstuma funkciju, kas svārstās no tuvu 1,5 cm līdz pilnākiem 4 cm.
- Viegls un manevrējams: Svarā tikai 8 kg, šo mehānisko zāles pļāvēju ir viegli stumt un manevrēt ap dārza elementiem.
- Kompakta uzglabāšana: Salokāmais rokturis nodrošina ērtu, vietu taupošu uzglabāšanu jūsu šķūnī vai garāžā.
- Garantija: Nāk ar 12 mēnešu garantiju gan privātpersonām, gan juridiskām personām.
Okko GSS380 ir lieliska izvēle māju īpašniekiem, kuri meklē videi draudzīgu un zemu uzturēšanas veidu, kā saglabāt savu zālienu vislabākajā stāvoklī. Iedomājieties, kā glīti apgriežat priekšējo mauriņu vai sakopjat pagalmu bez vadiem vai degvielas uzpildīšanas.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MEHĀN.PĻĀVĒJS GSS380 BEZ SOMAS OKKO