METINĀŠANAS ELEKTRODI 316L 2.5X350MM 2KG
€52,56
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | LINCOLN ELECTRIC |
|---|---|
| Elektrodu tips | Metināšanas tērauds |
| Elektrodu tepe/pinums | Rutila-celulozes |
| Garums | 350 mm |
| Ieteicamais strāvas stiprums | 45 - 80 A |
| Metināšanas strāvas tips | Mainīgs/nemainīgs |
| Produkta veids | Elektrods |
| Zīmols | Lincoln Electric |
| Diametrs | 2.5 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502686313 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: METINĀŠANAS ELEKTRODI 316L 2.5X350MM 2KG