Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Segmentu garums | 3 cm |
| Segmenta platums | 3.5 cm |
| Mozaīkas veids | Stikls ar akmens un metāla fragmentiem |
| Krāsa | Melna krās. |
| Produkta veids | Mozaīka |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Mozaīkas flīzes garums | 30 cm |
| Mozaīkas flīzes platums | 30 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.81 |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Pārbaudīt toni un kvalitāti pirms mozaīku līmēšanas. Uz ielīmētām mozaīkām pretenzijas netiek pieņemtas |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502454552 |
MOZAĪKA DOMOLETTI A15619, 30 MM X 35 MM
DOMOLETTI mozaīkas flīzes jūsu mājoklim piešķirs greznību un eleganci.
- A15619 mozaīkas flīzes ir izgatavotas no stikla un bagātinātas ar akmens un metāla fragmentiem. Šie materiāli piešķir mirdzumu un vizuālo pievilcību.
- Viena flīze ar izmēriem 30 × 30 cm sastāv no maziem sešstūrainiem segmentiem.
- Flīžu biezums ir 8 mm, kas nodrošina to izturību un izturību.
- Šīs flīzes ir paredzētas lietošanai iekštelpās. Neatkarīgi no tā, vai mozaīkas tiek kombinētas ar citiem interjera materiāliem, izmantojot tikai dažas flīzes vai pārklājot lielākas platības, tās var nodrošināt interesantus un unikālus risinājumus vannas istabām, virtuvēm un citām mājas daļām.
Izveidojiet savu sapņu interjeru ar DOMOLETTI!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MOZAĪKA STIKLA A15619 30X30X0.8 (9)