Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Segmentu garums | 5 cm |
| Segmenta platums | 5 cm |
| Mozaīkas veids | Stikls ar akmens un metāla fragmentiem |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Mozaīka |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Mozaīkas flīzes garums | 30 cm |
| Mozaīkas flīzes platums | 30 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.81 |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Pārbaudīt toni un kvalitāti pirms mozaīku līmēšanas. Uz ielīmētām mozaīkām pretenzijas netiek pieņemtas |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502454546 |
MOZAĪKA DOMOLETTI A4899, 50 MM X 50 MM
DOMOLETTI mozaīkas flīzes jūsu mājoklim piešķirs greznību un eleganci.
A4899 mozaīkas flīzes ir izgatavotas no stikla, un tajās ir akmens un metāla fragmenti. Šie materiāli piešķir mirdzumu un vizuālo pievilcību.
Viena kvadrātveida flīze ar izmēriem 30 × 30 cm sastāv no vairākiem dažāda izmēra segmentiem dažādos pelēkos toņos.
Flīžu biezums ir 8 mm, kas nodrošina to izturību un izturību.
Šīs flīzes ir paredzētas lietošanai iekštelpās. Neatkarīgi no tā, vai mozaīka tiek kombinēta ar citiem interjera materiāliem, izmantojot tikai dažas flīzes vai pārklājot lielākas platības, tā palīdzēs jums atrast interesantus un unikālus risinājumus vannas istabas, virtuves un citu mājokļa telpu dekorēšanai.
Izveidojiet savu sapņu interjeru ar DOMOLETTI!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MOZAĪKA STIKLA A4899 30X30X0.8 (9)