Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Segmentu garums | 32.7 cm |
| Segmenta platums | 32.7 cm |
| Mozaīkas veids | Stikls |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Mozaīka |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | BTS |
| Biezums | 0.4 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.13858 |
| Flīžu virsma | Glazēts, Gluds, Nelīdzens |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501974779 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MOZAĪKA STIKLA BTS A82 ROZĀ 32,7X32,7