Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Segmentu garums | 10 cm |
| Segmenta platums | 3.5 cm |
| Mozaīkas veids | Stikls |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Mozaīka |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Mozaīkas flīzes garums | 30 cm |
| Mozaīkas flīzes platums | 30 cm |
| Biezums | 0.6 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1 |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Pārbaudiet toni un kvalitāti pirms mozaīku līmēšanas. Pretenzijas par pielīmētām mozaīkām netiek pieņemtas |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502454558 |
MOZAĪKA DOMOLETTI MX217, 100 MM X 35 MM
DOMOLETTI mozaīkas flīzes jūsu mājoklim piešķirs greznību un eleganci.
- Šīs mozaīkas flīzes ir izgatavotas no stikla un akmens gabaliņiem, kas piešķir mirdzumu un vizuālo pievilcību.
- Viena kvadrātveida flīze ar izmēriem 30 × 30 cm sastāv no mazākiem elementiem dažādos baltos toņos.
- Šīs flīzes ir paredzētas lietošanai iekštelpās. Neatkarīgi no tā, vai mozaīkas tiek kombinētas ar citiem interjera materiāliem, izmantojot tikai dažas flīzes vai pārklājot lielākas platības, tās var sniegt interesantus un unikālus risinājumus vannas istabām, virtuvēm un citām mājokļa telpām.
Izveidojiet savu sapņu interjeru ar DOMOLETTI!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MOZAĪKA STIKLA MX217 30X30X0.6 (11)