MŪRJAVA KARSTUMA IZTURĪGA AHJUSEGU 5KG
€3,77
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | UNINAKS |
|---|---|
| Maisījuma tips | Remonta |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Mūrēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 5 kg |
| Darba temperatūra | +1 - +30 °C |
| Produkta veids | Maisījums |
| Zīmols | Naks |
| Modelis | Uninaks |
| Maisījuma un ūdens attiecība | skat. uz iepakojuma |
| Patēriņš | 1 kg/m2 |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Parastā cena | Apmetuma cementa maisījums Ceresit ZKP, remonta, pelēka krās., 25 kg |
| Svītrkods | 500204695 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MŪRJAVA KARSTUMA IZTURĪGA AHJUSEGU 5KG