NAZIS ELASTĪGS 88X1.3MM KURSĒJOŠ TĒRAUDS
€10,55
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MORAKNIV |
|---|---|
| Garums | 20.3 cm |
| Asmens garums | 7.6 cm |
| Naža tips | Medības |
| Salokāms | Nē |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Jā |
| Produkta veids | Tūristu naži |
| Zīmols | Morakniv |
| Modelis | Flex |
| Platums | 0.13 cm |
| Krāsa | Gaiši zila krās., Pelēka krās. |
| Svars | 0.085 kg |
| Novietojama asmens fiksācija | Jā |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Asmens garums: 88 mm. Asmens biezums: 1.3 mm. Svars: 96 g |
| Svītrkods | 501582849 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NAZIS ELASTĪGS 88X1.3MM KURSĒJOŠ TĒRAUDS